top of page

Teslimat ve İade Şartları

   Almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (14) günlük süre içinde ambalajı açılmamış teslim aldığınız şekli ile ve bize ulaşması esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek iade edebilirsiniz.
www.elteksan.com' dan aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır.
Ambalajı bozulmuş, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür.
Lütfen ürünü, ürün faturası ile birlikte iade ediniz. İade ve talep formu oluşturarak talebinizi açık bir şekilde yazınız. Değişim yapılacak ürün kod, renk ve bedenlerini mutlaka yazılı olarak ve açık bir şekilde belirtiniz.
Ambalahı açılmış ürünlerin değişimi veya iadesi üretimden kaynaklanan problem olmaması halinde hijyen koşulları gereği mümkün değildir.
İndirimli ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.
www.elteksan.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
Yukarıdaki şartlara uygun olduğunu düşündüğünüz iade ve değişimler için ürün/ürünleri vakit kaybetmeden aşağıdaki posta adresimize kargo yolu ile gönderebilirsiniz.
Alıcı ödemeli kargolar hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.
 
ELTEKSAN TEKSTİL MAKİNALARI VE ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK SAN TİC LTD ŞTİ.
Oruçreis Mah. Tekstilkent Ticaret Merkezi A8 Blok No:20 ESENLER
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. www.elteksan.com İade ve değişimlerden kaynaklanan kargo ücretlerinden sorumlu değildir.
Alıcı ödemeli kargolar hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.
Kargonuzu, www.elteksan.com ile anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile anlaşmalı fiyatlar üzerinden göndermek için 0212 501 67 66 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ürünlerde üretimden doğan hata veya kusur bulunması, www.elteksan.com tarafından hatalı ürün, hatalı renk ve beden gönderimi gibi istenmeyen durumların oluşması durumunda kargonuz 1-3 iş günü içerisinde, www.elteksan.com ile anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile adresinizden alınır ve şirketimize ulaştığında değerlendirilmesi yapılarak şikâyetiniz onaylandığı takdirde, iade ya da değişim esnasında oluşan tüm masraflar www.elteksan.com tarafından karşılanacaktır.

bottom of page